Tomáš Klus bude v létě hrát Konečně venku

Český zlatý slavík Tomáš Klus má společně se svou cílovou skupinou za sebou sérii koncertů velmi úspěšného česko-slovenského turné Ani si nesedejte. Nadcházející letní dny si však zaslouží další vystoupení, která budou, jak jinak, open air.

Tomáš Klus, Brněnský majáles 2013 Tomáš Klus, Brněnský majáles 2013 Foto: Tereza Ticháčková, musicweb.cz

Přesto, že se Tomáš Klus stal v minulých dnech otcem, nezanedbává svou hudební kariéru. Na léto 2013 si po náročném turné připravil osm samostatných koncertů, které nazval Konečně venku. Pro návštěvníky tedy nebude překvapující informace, že se vystoupení budou konat pod širým nebem.

Společně s Tomášem Klusem se na jevišti objeví také jeho věrný kytarista Jirka Kučerovský. Křoví jim budou dělat Jan Lstibůrek se svým kontrabasem a na cajon zahraje Petr Škoda.

Přečtěte si také rozhovor s Tomášem Klusem a Jirkou Kučerovským

Pánové se rozhodli, že část výtěžku z prodeje vstupenek darují Studiu Oáza, které je neziskovou organizací zaměřující se na kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. „Tak trochu jsem tušil, že náš svět není úplně v pořádku. Když mi ale prostředí Oázy, plné Lásky a Upřímnosti, ukázalo, že lidé ještě umí Milovat a mluvit Pravdu, že se jim teď jenom říká Mentálně Retardovaní, rozhodl jsem se tento Svět ukázat co nejvíce Srdcím, která se ještě zdráhají otevřít…" nechal se slyšet Tomáš Klus.

Termíny koncertů Konečně venku:

30. 6. Sychrov – státní zámek

3. 7. Hranice na Moravě – Stará střelnice, nádvoří

4. 7. Znojmo – Loucký klášter

12. 7. Loděnice – Open Air Klub

26. 7. Ostrov u K. Varů – zámecký park

1. 8. Dolní Lomná – amfiteátr

16. 8. Třeboň – zámecká zahrada

Předprodej vstupenek byl již zahájen. Jeden kousek zájemce přijde na 350 korun. Všechny koncerty začnou vždy v 19 hodin.

Přehled

 • Název akce: Tomáš Klus a cílová skupina - Konečně venku
 • Datum: neděle, 30 červen 2013
 • Místo: Sychrov státní zámek
 • Cena: 350 Kč v předprodeji / 400 Kč na místě
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 14. 7. 2019

  Neděle 14. července byla zároveň posledním dnem Masters of Rock 2019, vystoupili Dark Tranquillity, Primal Fear, Children of Bodom. Naplněný areál pobavili glam-metaloví američané Steel Panther a celý festival završili Dream Theater. Z posledního dne Masters of Rock vám přinášíme fotoreportáž.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 13. 7. 2019

  Třetí den letošního ročníku Masters of Rock dominovaly kapely Within Temptation a sólový projekt zpevačky Tarji Turunen. Zpěvačky Sharon den Adel a Tarja Turunen tak zazpívaly i duet Paradise. Dále vystoupila neměcká heavymetalová kapela Rage doprovázena Zlínskou Filharmonií, norové Satyricon či kapela Brainstorm. Z třetího dne festivalu vám přinášíme fotoreportáž.

 • Rammsteini představili v Praze nové album

  Veliká show a prověřené hity. Tak by se dal ve zkratce shrnout zážitek z koncertu skupiny Rammstein, který se konal v úterý 16. července. V den, kdy byl článek vydán, kapela odehrávala právě druhý vyprodaný koncert.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 12. 7. 2019

  Druhý den Masters of Rock přinesl první déšť, ale i různorodý hudební program, jednou z prvních kapel byli například hrdinové Twilight Force nebo také Battle Beast včele se zpěvačkou Noorou Louhimo, Amaranthe s novým albem Helix, hlavními kapelami dne byli Dimmu Borgir a Avantasia Tobiase Sammeta.

Další podobné články